Hakkında herşey hasta yatakları

Hasta yatağı İstanbul ilinin nüfus yoğunluğuna koşut olarak, bu bölgede konsantre bir şekilde talep gkalıntı medikal ürünler arasındadır.

Linak marka (Danimarka) hevesli dizi motorlar en etkili sızdırmazlık derecesi olan IPx66′ evet ve yalıtım çarpmasına karşı Class I, Type B korumasına sahiptir.

Hassaten hasta yatakları dayanıklı ve çabuk arızalanma yapmayan bir strüktürda olmalıdır. Bunun haricinde yataklar çabucak tutum ettirilebilir ve taşınabilir bir strüktürda olmalıdırlar. Bunun dışında hastanın türüne göre münasip bügebekte, ab geçirmez özellikte, farklı aksesuarlarda ve konfor seçeneklerinde olmaktadırlar.

Uzun devam eden dinlenme ve istirahat mucip tedavilerde hastanın sağlığını ve iyileştirme sürecini kolaylaştırmaya çallıkışan ürünlerdir. Hasta yatakları kişinin rahatlığını ve konforunu arttırır.

Çeşitli hastalıklar, hastalığın uzun süreler boyunca yatağa bağımlı bir şekilde yaşamasını bağlı kılabilir. Temelı hastalıklarda hastanın mütebaki ömürında ki tedavi süreci silme yatağa bağımlı olmasını ıztırari kılabilir. Bu kapsamda geliştirilmiş özel bir tasarıma iye yatalar, çeşitli fen özelliklerle donatılmıştır. Hasta karyolaları olarak bilindik bu medikal ürünler, hastanın yatağa bağımlı olarak geçirdiği tüm otama süreci boyunca konforlu ve rahatlık bir yaşam sürdürmesini sağlarken, hasta denetlemecının aksiyonlerini kolaylaştıran, sağaltma süreci esnasında kullanılacak cihazların elan dokunaklı ve palas kullanılabilmesini sağlayıcı detaylı katkıları bulunur.

Yüksek dirim standartları ve konfor ön planda tutularak geliştirilen motor müteharrik denk seti baş ve bukanak taksimmlerinin müstakil devinme olanağı yardımıyla kişiye özel pozisyonun kolayca ayarlanmasını esenlar.

Mirlık ve korkuluklar PP antibakteriyel malzemeden üretilmiştir ve pürüzsüz yüzeyi ile en etkili hijeyini esenlar.

HR Yatak; 18 cm top HR High Resellent (sünger) malzemeden üretilmektedir. Gayrı hasta yatağı çeşitlerine için berenarı elan keskin bir yataktır. Kolayca bileğustalıktirilebilmesi ciğerin fermuarlı kılıf ile kaplanmıştır.

Doğal lateks yeğleme edilmesi durumunda ekstra havalı mecra tasarrufına icap kalmaz, uzun süreli kullanıma bandajlı oluşabilecek cisim yaraları en aza *Katıksız lateks yatağımız 18 cm blok külliyen natürel lateksden oluşmaktadır.

Hastalarınızı gündüz boyu geniş ettirebilme kapasitesine sahip konulevsel hasta yataklarına sizlerde malik olup kullanabilirsiniz. Üstelik yatakların evinizde haydi haydi kullanabileceğini bile yağdırmak isteriz.

Hastanızı evde çekyat veya standart konut tipi yataklarda yatırarak ona eziyet etmeyin. çıktı fiyatları çok da pahalı olmayan berk, konforlu ve güvenli bir hasta karyolası satın alarak onu sevindirin ve rahat ettirin. Firmamız bu hasta yatağı modellerini siz değerli üyelerimizin ve hastalarınızın ömür standartlarını yükseltmek, sizlere daha kaliteli ve haza bir bakım vasatı tedariklemek midein yapım ediyor.

Duraksız mecra seti Karyola kasası, motorlu lata ve yataktan oluşmakta olup denk mebdelığı ve döşek bariyeri opsiyonel olarak eklenebilmektedir.

Yirminin üzerinde çeşitli hasta yatağı imal edip, satılık ve kiralık olarak sizlerin kullanımına sunuyoruz. Bakım hizmetlerinizi kolaylaştıran ve hastanın konforunu artıran yatakları kaliteli bir işçilik ve mükemmel düşüncemlarla imal ediyoruz.

 ŞOK fonksiyonu, akut gelişen ani kan basıncı düşüklüğü, deveran bozukluğu ve benzeri durumlarda önemli ögönen taşır.


Hasta yataklarının seçimleri esnasında dikkat edilmesi gereken pek çok ayrıntı bulunur. Bu detayların majör kısmı tekniktir ve nedeniyle behemehâl bir mütehassıs görüşüne başvurulmalıdır. Aynı zamanda hasta yatağı seçimi kuruluşlırken, hastalığın türü, seviyesi, uzman görüşü ve hastanın doktorunun görüşüne ilgi edilmelidir.

Visco yataklar vesair döşek tiplerinden biraz daha farklıdır. Üzerine yatıldığı gün vücudun şeklini hileır. Bunlara sıkıntısızıllı yahut hafızalı döşek adı da verilmektedir. Bu tip yatakların içinde yay yoktur. Ayrıca top ortopediktir.

sivasivasivasivasivasivasivasivasivasivasivasivasivasivasisivasivasivasivasivasivassivasivasivasivasivasivasivasivasisivasivaasivasivasivasivasivasivasivasivasivasivasivasivassivasivasivasivasivasivasivasivasivasivasivasivasivasivasisivasivasivasivasivsivasivasivasivsivasivasivasivasivasiva

Hasta karyolaları yatan hastaların hizmetında kullanılan en önemli vasıtalardandır. Bebek, çocuk yahut yetişgaraz hastalar sinein özel olarak üretilmiş hasta karyolaları mevcuttur. Bunlar ölçüleri itibarıyla farklıdır. Karyolaların manuel veya motorlu modelleri vardır.

Hasta karyolası, yatarak denetlemema ihtiyaç duyan hastaların konforunu katkısızlar. Hassaten sağlık görevlilerinin ve refakatçilerin hastaya elan basitçe hizmet yapmalarına da imkân sunar. Hasta ömürının kâffesinda yahut bir kısmında hasta karyolası

Sarrafiyelık ve korkuluklar PP antibakteriyel malzemeden üretilmiştir ve pürüzsüz yüzeyi ile en koca hijeyini sağlamlar.

Belçika Bekaert kumaş aracılığıyla şiddetli kalite standartlarında üretilen örgensel cotton kumaş, yıkanabilir top doğal, anti alerjik ve anti bakteriyel özelliktedir.

Evde denetlemelan hastaların birçoğu medikal ürünler kullanır. Bu ürünlerin kalitesinin yüce olması hastanın elan çok yarar katkısızlamasına yardımcı olacaktı...

Anti alerjik; örgensel koton yıkanabilir kılıfı ve saf lateks yatağı tamamen anti alerjik anti bakteriyel özelliğe sahiptir.

Yirminin üzerinde derece derece hasta yatağı imal yazar, satılık ve kiralık olarak siz değerli ziyaretçilerimizin kullanımına sunuyoruz. Hizmet teamüllerinizi kolaylaştıran ve hastanın konforunu zait yatakları kaliteli bir iş ve aliyyülâlâ tasarımlarla yapım ediyoruz.

Giderek mütezayit bir ivme ile oluşan popülasyon yoğunluğuyla (Ziyaretçi sayfası) birlikte, artık hastaneler hummalı hasta taleplerini zıtlayamamakta ve özellikle yatalak durumundaki hastalar bu durumdan oldukça etkilenmektedir. Hastaneler, yatalak durumuna düşen bu hastalara, ancak belli bir süre özen sağlamlayabildiği bağırsakin, çok uzun periyot yatalak kalması mümkün hastalar için mecburiyetten dolayı aile ortamında, hasta konforunun sağlamlanmasını ve hastaların bakımını, hasta yakınlarının kendilerinin sağlaması gerekmektedir.

Yoksa ilerleyici zamanda mecra bağırsakine çöker ve kullanılmaz ikramiye hale hasılat. Parçhileı yataklar, CNC lazer bölge yataklar ve visco yataklar kadar çeşitleri vardır. Bunlar süngerli veya yaylı olabilirler.

Geriş açı göstergesi doktorun önerdiği şekilde hastanın maksut açıda yatmasına yardımcı olmaktadır.

Eminği maksimum düzeyde sağlayan seatBED bileklendirilmiş korkulukları Daha fazlasını burada bulabilirsiniz ile düşme mümkünlığını ortadan kaldırır, sışitama önleme sistemi hareketler sırasında konforu en üst seviyede tutar.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Hakkında herşey hasta yatakları”

Leave a Reply

Gravatar